ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5613342
nr 561 3342
20-30-tal, höjd: 98
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 januari 2009
kl 18:07:57
14/1 17:16:49
200 kr
15/1 19:12:48